Tarptautinė „merginos ir technologijos (Girls in ICT) diena

„Girls in ICT“ diena pradėta švęsti 2011 metais, Jungtinių Tautų agentūros, Tarptautinės Telekomunikacijų sąjungos (ITU), atsakingos už informacines ir komunikacines technologijas iniciatyva. Informacinių ir komunikacinių technologijų pramonė yra ir bus viena iš sparčiausiai augančių sferų ateinančiais metais, šis augimas taip pat sąlygoja ir vienų iš geriausiai apmokamų ir nepaprastai įdomių darbo vietų atsilaisvinimą darbo rinkoje. Šia diena, kuri yra švenčiama kiekvienų metų ketvirtąjį balandžio ketvirtadienį, siekiama kurti globalią aplinką, kuri skatintų jaunas merginas ir moteris siekti karjeros IKT augančioje sferoje, parodyti, kad didesnis moterų įsitraukimas į šią sferą, gali atnešti daugiau inovacijų įmonėms, ir galimybių pačioms merginoms.
Iki šiol, daugiau nei 300 000 merginų ir jaunų moterų, jau dalyvavo tarptautinei „Girls in ICT“ dienai skirtuose renginiuose, kurie vyksta visame pasaulyje, prie iniciatyvos jau prisijungė 166 šalys.
Visame pasaulyje vykstančių, šiai dienai skirtų, renginių žemėlapį galite rasti čia: https://www.itu.int/en/ITU-D/Digital-Inclusion/Women-and-Girls/Girls-in-...